Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор Pegasus-50 - це потужний світлодіодний пристрій з 50 Вт, ідеальний для освітлення зовнішніх просторів. Забезпечує яскраве біле світло (6400K) з високою ефективністю. Захищений за стандартом IP65, гарантує стійкість до погодних умов. Компактний та легкий у використанні, ідеально підходить для освітлення саду, подвір'я чи будівель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колірна температура | 6400К |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Напруга | 175-250V |
| Потужність | 50 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Розмір | 180х35х165 мм |
| Світловий потік | 5750 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 893 ₴


