-25%Вішалка настінна універсальна Stenson TD01341
- В наявності
- Код: 454866
81 ₴
61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка настінна Stenson з 5 універсальними крючками - ідеальне рішення для організації простору та підвішування різноманітних предметів. Компактний та стильний дизайн забезпечить ефективне використання простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 см |
| Глибина | 7.5 см |
| Довжина: | 27 см |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Вішалка |
- Ціна: 61 ₴

