
Світильник світлодіодний Lezard 445-RCX-18 18W
- В наявності
- Код: 4100155
295 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний Lezard 445-RCX-18 круглої форми - витончений акцент для освітлення вашого простору. Забезпечує приємне та рівномірне світло завдяки технології LED. Сучасний дизайн і міцна конструкція зроблять його ідеальним вибором для освітлення кімнати чи коридору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Колірна температура | 4500K |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димерування | без димерування |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 18 W |
| Розмір | 150х35 мм |
| Світловий потік | 1440 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний |
- Ціна: 295 ₴

