
Світильник світлодіодний Luxray 18W (445-SCX-18)
- В наявності
- Код: 4100159
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний накладний в формі квадрата, потужністю 18 Вт — стильний та функціональний елемент освітлення. Білий корпус виготовлений із високоякісних матеріалів, надаючи сучасний вигляд і тривалу службу. Інтегровані світлодіоди забезпечують ефективне та енергоефективне освітлення приміщення. Зручний у використанні, цей світильник ідеально підходить для різноманітних інтер'єрів, додаючи яскравість та стиль.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колірна температура | 4500K |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luxray |
| Димерування | без димерування |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 18 W |
| Розмір | 150х150х40 мм |
| Світловий потік | 1440 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний |
- Ціна: 250 ₴

