
Кошик для білизни Elif Ностальгія 45 л №323 біла
- В наявності
- Код: 5715783
273 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для білизни - це стильний і практичний аксесуар для вашої ванної кімнати чи спальні. Виготовлений з високоякісного матеріалу, цей кошик має об'єм 45 літри, що дозволяє зручно зберігати білизну перед пранням. Завдяки своєму вигляду у стилі "Ностальгія", він стане чудовим доповненням до інтер'єру будь-якої кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elif Plastik |
| Висота | 25 см |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 45 л |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 54.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 35.5 см |
| Особливості | Без кришки |
| Тип | Кошик для білизни |
- Ціна: 273 ₴

