
Світильник світлодіодний Ardero AL709ARD 18W (7815)
- В наявності
- Код: 4101749
221 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Ardero AL709ARD - це потужний світлодіодний виріб зі споживаною потужністю 18 Вт. Забезпечує яскраве та рівномірне освітлення в приміщенні. Ефективні світлодіоди забезпечують довгий термін служби. Компактний та стильний дизайн дозволяє легко вписати його в будь-який інтер'єр. Ідеальний вибір для освітлення кімнат, офісів чи комерційних приміщень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колірна температура | 5000K |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димерування | без димерування |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 18 W |
| Розмір | 120х120х40 мм |
| Світловий потік | 1800 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник стельовий |
- Ціна: 221 ₴

