
Набір совок та щітка Irak Pastik 23х20х93 см TE-395
- В наявності
- Код: 5709079
244,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір совок та щітка Irak Pastik - це практичний інструмент для прибирання, який допоможе швидко та ефективно видалити сміття з підлоги чи інших поверхонь. Совок і щітка мають оптимальний розмір і зручну конструкцію, що робить їх ідеальними для використання в будинку, на кухні, в офісі або у громадських місцях. Виготовлені з високоякісних матеріалів, вони дуже міцні і надійні. Компактний розмір і вбудований отвір для підвішування дозволяють зберігати їх зручно і економити місце. Цей набір стане невід'ємною частиною вашого інвентарю для прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Совок+щетка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20 см |
| Довжина: | 93 см |
| Колір | Колір уточнюйте |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 244,30 ₴

