-25%Датчик руху ІЧ AVT на взмах руки ON-OFF 5А (1020873)
- В наявності
- Код: 4101795
335 ₴
251,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик руху ІЧ AVT призначений для виявлення руху за допомогою взмаху руки. Він працює на принципі інфрачервоного виявлення руху тіла та має максимальне навантаження 5А при напрузі до 500Вт. Цей датчик реагує на рух руки в определенному радіусі і може бути використаний для управління освітленням, музичними системами або іншими пристроями. Це зручний спосіб автоматизувати функціонування різноманітних пристроїв у приміщенні, забезпечуючи комфорт та ефективність використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Висота | 20 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Особливості | Максимально допустиме навантаження 500W |
| Робоча напруга | 220-250 V |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип | Датчик руху |
| Тип встановлення | Накладний / Врізний |
- Ціна: 251,30 ₴

