Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення AVT-F-12V (герметик) - це надійне джерело живлення з вихідною напругою 12V та потужністю 200W, яке забезпечує стабільне живлення вашого обладнання. Цей блок живлення має високий рівень захисту від вологи та пилу, відповідаючи стандарту IP67, що робить його ідеальним для використання як в приміщенні, так і на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 175-265 В |
| Охолодження | Пасивне |
| Потужність | 200 Вт |
| Ток | 16.66 А |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип | Блок живлення |
- Ціна: 846,80 ₴

