
Світлодіодна стрічка AVT MTK-600W3528-12 6000-6500 K подвійна щільність (1012095)
- В наявності
- Код: 4101778
43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка MTK-600W3528-12 (6000K-6500K) - це яскраве та ефективне джерело освітлення. Її висока якість світла дозволяє створити природнє біле освітлення, яке ідеально підходить для освітлення приміщень, кухонь, офісів, вітрин магазинів та інших комерційних приміщень. Подвійна щільність світлодіодів забезпечує більш яскраве та рівномірне освітлення на всій довжині стрічки. Ця стрічка має високу ефективність та довгий термін служби, що робить її ідеальним вибором для різноманітних освітлювальних проектів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Колір світіння | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/м |
| Потужність | 9.6 W |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік | 1000 Lm |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Тип | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіода | SMD 3528 |
- Ціна: 43 ₴

