Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключниця "Home sweet home" від Miss Decor - це чудовий спосіб організувати свої ключі та зберегти порядок у вашому будинку. Виготовлена з якісного матеріалу, ця ключниця має привабливий дизайн у вигляді надпису "Home sweet home", що надає вашому приміщенню затишний і дружній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Miss Decor |
| Висота | 28 см |
| Довжина: | 22 см |
| Тип | Ключниця |
| Ширина | 5.5 см |
- Ціна: 466,50 ₴


