Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло-гойдалка GreenGard Relax - це оаза спокою і зручності в вашому саду або на терасі. Завдяки своєму інноваційному дизайну та комфортабельній формі, вона забезпечує неперевершений відпочинок. Виготовлена з високоякісних матеріалів і міцної конструкції, ця гойдалка гарантує довговічність і надійність. Зручне сидіння і плавні рухи гойдалки створюють ідеальні умови для відпочинку і релаксації на свіжому повітрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenGard |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Глибина | 1150 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1180 мм |
| Колір | Венге |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Метал, Штучний ротанг |
| Тип | Крісло-гойдалка |
- Ціна: 12 480 ₴


