Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Круг алмазний Sturmax 76 мм AGM9076CL‑998 — високопродуктивний сплошний диск для точного та ефективного різу керамічної плитки, скла й мармуру. Завдяки спеціальному алмазному напиленню і висоті шару 7,3 мм, він забезпечує довгий ресурс і чистий зріз навіть при інтенсивному використанні. Працює на міні‑УШМ (болгарках) із посадкою 10 мм, гарантуючи комфорт і безпеку роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sturmax |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 7.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Алмазний |
| Діаметр | 76 мм |
| Посадковий діаметр диска | 10 мм |
| Призначення | По керамічній плитці, По склу, По мармуру |
| Тип | Диски |
- Ціна: 132 ₴


