
Світильник світлодіодний Ledcoin AL3010-R 24W 6500К (8264)
- В наявності
- Код: 4102435
260 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Колірна температура | 6500K |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димерування | без димерування |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 165-265 V |
| Потужність | 24 W |
| Розмір | 200х38 мм |
| Світловий потік | 2160 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник стельовий |
- Ціна: 260 ₴

