
Лампа світлодіодна 12 W з акумулятором WORK'S EL1505D-12W7 (126591)
- В наявності
- Код: 4102458
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна з акумулятором WORK'S EL1505D-12W7 (126591) – це надійний і універсальний освітлювальний пристрій, який стане незамінним помічником у побуті, під час відпочинку на природі чи у випадках аварійного відключення електроенергії. Ця лампа стане вашим надійним джерелом світла в будь-яких умовах. WORK'S EL1505D-12W7 – це поєднання функціональності, якості та доступності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 4500K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 180-250V |
| Особливості | з вбудованим акумулятором ємністю 1200 мА/год |
| Потужність | 12 W |
| Світловий потік | 300 Lm |
| Термін експлуатації | 25000 годин |
| Тип | Світлодіодна лампа з акумулятором |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма лампи | Груша |
- Ціна: 249 ₴

