
Індикатор контрольної напруги YATO LCD цифровий
- В наявності
- Код: 355167
208,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індикатор контрольної напруги YATO LCD цифровий 12-250V – це надійний і зручний інструмент для швидкої перевірки електричної напруги в діапазоні від 12V до 250V. Оснащений цифровим LCD-дисплеєм, який чітко відображає значення напруги, що забезпечує високу точність вимірювань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Довжина | 145 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | LCD |
| Живлення | 3х1, 5В; LR41 |
| Напруга | 12-250 V |
| Тип | Індикатор |
- Ціна: 208,80 ₴

