-40%Світильник світлодіодний ENERLIGHT ORION 24W 4000К (ORION24SMD90N)
- В наявності
- Код: 4102441
465 ₴
279 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний ENERLIGHT ORION 24Вт 4000К (ORION24SMD90N) — це стильне та енергоефективне рішення для освітлення вашого простору. Завдяки потужності 24Вт і кольоровій температурі 4000К, цей світильник створює природне, приємне для очей світло, яке підходить для будь-якої кімнати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Колірна температура | 4000К |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димерування | без димерування |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 85-265V |
| Потужність | 24 W |
| Розмір | 180х40 мм |
| Світловий потік | 2150 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник стельовий |
- Ціна: 279 ₴

