
Прожектор світлодіодний Enerlight ACCENT 100W 6500K (ACCENT100SMD120C)
- В наявності
- Код: 4102449
1 311 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прожектор світлодіодний ENERLIGHT ACCENT 100Вт 6500K (ACCENT100SMD120C) — це потужне та ефективне освітлення для різноманітних зовнішніх та внутрішніх застосувань. Завдяки потужності 100 Вт і високій яскравості, цей прожектор ідеально підходить для освітлення великих територій, таких як двори, паркування, склади чи будівельні майданчики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Колірна температура | 6500K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Алюміній, Скло |
| Напруга | 110-260 V |
| Потужність | 100 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Розмір | 290x205x25 мм |
| Світловий потік | 12000 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 1 311 ₴

