
Корзина для зберігання Алеана 30 л какао (122076)
- В наявності
- Код: 5719064
262 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практична та стильна корзина для зберігання Алеана 30 л – ідеальне рішення для організації простору у вашому домі. Виготовлена з міцного якісного пластику, вона поєднує в собі довговічність та естетичний вигляд. Корзина Алеана 30 л – це не просто містке сховище для речей, а стильний аксесуар, що допоможе підтримувати порядок у вашому домі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 30 л |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 42.5 см |
| Колір | Какао |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 262 ₴

