-25%Світильник настінно-стельовий УТ Сяйво 40 см Місяць матовий (4023)
- В наявності
- Код: 4102583
745 ₴
558,80 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Кругла |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | УТ Сяйво |
| Кількість ламп освітлення | 3 |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Напруга | 220V |
| Потужність лампи освітлення | 40 Вт |
| Розмір | 400х100 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа, Лампа розжарювання |
- Ціна: 558,80 ₴

