
Флуорокарбон Azura Sawada FC 30 м 0.418 мм (AZFC30-0418)
- В наявності
- Код: 794484
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azura |
| Діаметр | 0.418 мм |
| Колір | Прозорий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Флюорокарбон |
| Розривне навантаження | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 30 м |
| Плавучість | така що тоне |
| Тест | 20 lb |
| Тип | Флюорокарбон |
- Ціна: 270 ₴

