-25%Люстра світлодіодна Miorro Fiori 70 W чорний 51-313-002
- Менше 2 од.
- Код: 2601015
2 759 ₴
2 069,30 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Miorro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип люстри | Світлодіодна |
| Колірна температура | 2700-6000 К |
| Кількість плафонів | 6 |
| Матеріал | Метал, Акрил |
| Напруга | 230V |
| Особливості | З пультом |
| Потужність | 70 W |
| Розмір | 380х750 мм |
| Світловий потік | 3132 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | Планка кріплення |
| Тип люстри | Пристельова |
- Ціна: 2 069,30 ₴

