Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Капучино |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.3 кг |
| Висота | 185 см |
| Глибина | 38 см |
| Кількість секцій | 5 |
| Тип | Стеллаж |
| Ширина | 78 см |
- Ціна: 2 408 ₴


