
Контейнер для зберігання Krauff 0.820 л з кришкою (29-298-055)
- В наявності
- Код: 5720398
205,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krauff |
| Колір | Прозорий |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 0.82 л |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4.5 см |
| Глибина | 13.8 см |
| Матеріал | Термостійке скло, Пластик |
| Особливості | Можна використовувати в мікрохвильовій печіМожна мити в посудомийній машині |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 205,50 ₴

