-17%Стіл обідній Кіпарис 120х80 см чорний/сірий мармур HT-S07
- Менше 2 од.
- Код: 931776
5 634,50 ₴
4 669 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Колір | Сірий мармур, Чорний |
| Матеріал | Метал, Кераміка |
| Тип | Стіл обідній |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина | 1200 мм |
- Ціна: 4 669 ₴

