
Кошик для зберігання Алеана Simple 15 л сірий (171036)
- В наявності
- Код: 5720610
279 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 15 л |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 29 см |
| Особливості | З кришкою |
| Ширина | 39 см |
- Ціна: 279 ₴

