-25%Прожектор світлодіодний Work's на сонячних панелях GSL-FL10W-65K (145927)
- В наявності
- Код: 4103033
799 ₴
599,30 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник‑прожектор на сонячних панелях Work’s GSL‑FL 10 W‑65 K (145927) — потужне і автономне рішення для зовнішнього освітлення великих просторів. Видає чисте холодне біле світло (~6500 K) потужністю 10 Вт, що еквівалентно приблизно 40 Вт лампи розжарювання. Завдяки IP65 захисту та 300 LED‑діодам, він вміло висвітлює дворики, фасади, рекламні щити або парковки. Вбудований PIR‑сенсор руху, пульт керування та накопичувальна батарея 2400 мА·год роблять його зручним і універсальним навіть у віддалених місцях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work's |
| Колірна температура | 6500K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | тип сонячної панелі - полікристалічний кремній, ємність акумулятора 2400 мАг, потужність сонячної панелі 5.5 В/2.5 Вт, з датчиком руху, з пультом ДК, з сутінковим датчиком, кут розсіювання 360° |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 10 W |
| Призначення | для вулиці |
| Розмір | 335х45х105 мм |
| Світловий потік | 350 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор з датчиком руху |
| Тип встановлення | Настінний |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 599,30 ₴

