
Ламінат Kronopol SOB006 Orion Bronz 4V Shimmer 1205х193 мм (1.861 м2) 8 штук
- В наявності
- Код: 557016
594 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ламінат SOB006 Orion Bronz 4V Shimmer — це стильне та довговічне покриття для підлоги, яке поєднує в собі елегантний дизайн та високу зносостійкість. Завдяки ефекту натурального дерева та фасці 4V, цей ламінат створює враження справжньої дерев'яної підлоги. Ламінат легко монтується завдяки системі замку Uniclic, що дозволяє швидко та без зусиль укласти покриття. Він також стійкий до зносу, що забезпечує довговічність та надійність у використанні. Ідеальний вибір для дому, офісу чи комерційних приміщень. Завдяки матовій поверхні, він додає приміщенню затишку та стилю. Вибір цього ламінату — це інвестиція в якість та естетику вашого інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kronopol |
| Країна виробник | Польща |
| Товщина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | данний товар відпускається кратно упаковці |
| Клас зносостійкості | 32 клас |
| Кількість в пакованні | 8 штук |
| Площа упаковки | 1.861 м2 |
| Розмір ламелі | 1205х193 мм |
| Фаска | 4V (з 4х сторін) |
| Ціна | Ціна вказана за 1 м2 |
- Ціна: 594 ₴

