
Шторка для ванни Dariana 180х180 см Frost сірий
- В наявності
- Код: 5722227
205 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна і практична шторка для ванни Dariana Frost сірий — це вдале рішення для створення спокійної та сучасної атмосфери у ванній кімнаті. М’який сірий відтінок додає елегантності, гармонійно інтегруючись в інтер’єр. Водовідштовхувальність та легкість догляду забезпечують комфорт щоденного використання — достатньо протерти вологою ганчіркою, а матеріал швидко сохне після контакту з водою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dariana |
| Висота | 180 см |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | 12 кілець із прозорого пластику, шторка для ванни |
| Матеріал | PEVA |
| Наявність кілець | з кільцями |
| Розмір | 180х180 см |
| Тип | Шторка для ванни |
- Ціна: 205 ₴

