
Прожектор світлодіодний Magnum FL12 20W slim чорний (90022011)
- В наявності
- Код: 4103085
131,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний прожектор MAGNUM FL12 ECO LED 20 Вт slim - це компактне та потужне джерело світла. Чорний корпус забезпечує стильний вигляд, а теплокольорова температура 6500К створює яскраве та природне освітлення. Захист від вологи за стандартом IP65 робить його ідеальним для використання навіть на вулиці. Ультратонкий дизайн і висока ефективність роблять його відмінним вибором для освітлення різних просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Колірна температура | 6500K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній, Скло |
| Напруга | 230V |
| Потужність | 20 W |
| Призначення | для вулиці, для гаража |
| Розмір | 102х65 мм |
| Світловий потік | 1400 Lm |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | Прожектор світлодіодний |
| Тип встановлення | настінний, на штатив |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 131,40 ₴

