
Ламінат Kastamonu SRV004 Stepclick River 8/32 Ganges Oak 4V 1205x197 мм (1.899 м2) 8 штук
- В наявності
- Код: 550057
594 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kastamonu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Товщина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | данний товар відпускається кратно упаковці |
| Клас зносостійкості | 32 клас |
| Кількість в пакованні | 8 штук |
| Площа упаковки | 1.899 м2 |
| Розмір ламелі | 1205х197 мм |
| Фаска | 4V (з 4х сторін) |
| Ціна | Ціна вказана за 1 м2 |
- Ціна: 594 ₴

