-18%Крісло геймера AMF VR Racer Textile Darrius сірий (555571)
- В наявності
- Код: 931803
11 134 ₴
9 125 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло AMF VR Racer Textile Darrius — стильний та комфортний вибір для геймерів і тих, хто працює багато за комп’ютером. Натуральна льняна тканина оббивки забезпечує приємну терморегуляцію, а підлокітники з 4D-регулюванням та м’якими PU-накладками дозволяють знайти ідеальну позу для рук. Механізм AnyFix із фіксацією похилу (до 155°) дає змогу знайти точку балансу між активністю та відпочинком. Завдяки додатковим подушкам під поперек і шию можна уникнути напруги й втоми у тривалому сидінні. Все це вперше поєднано в естетичному сіро-текстильному дизайні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 1300 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Метал, Пластик, Тканина |
| Тип | Крісло ігрове |
| Ширина | 720 мм |
- Ціна: 9 125 ₴

