Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло AMF VR Racer Original Aragon — справжній союзник у тривалих ігрових баталіях або продуктивній роботі. Яскраве чорне з червоним кольорами поєднується з продуманою формою, що знижує навантаження на хребет, запобігає втомі у попереку та навіть ногам. Регульовані підлокітники і сидіння, подушки під шию й поперек дозволяють настроїти комфорт під себе, а механізм AnyFix з функцією Relax — відкинути спинку до 180° й максимально розслабитися. Надійна металева основа, гумові ролики та PU-оббивка гарантують довговічність і приємні дотик до тіла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Колір | Чорно-червоний |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 1360 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Метал, Шкірозамінник, Пластик |
| Тип | Крісло ігрове |
| Ширина | 670 мм |
- Ціна: 7 381 ₴


