
Душова кімната Vivia 90х90х217 см глибокий піддон (95 JK BP W)
- В наявності
- Код: 450422
14 497,80 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душова кабіна Vivia 90×90×217 см (модель 95 JK BP W) з глибоким піддоном — це стильне й функціональне рішення для модернізації ванної кімнати. Формат 90×90 см дозволяє економно використати простір, а висота 217 см додає комфорт під час прийому душу. Глибокий акриловий піддон забезпечує додаткову зручність і безпеку, дозволяючи займатися водними процедурами із комфортом. Каркас із анодованого алюмінію й скляні стінки із загартованого скла товщиною 4 мм гарантують довговічність і легкий догляд. Конструкція передбачає розсувні дверцята, сучасне обрамлення і мінімалістичний дизайн, що легко інтегрується у ванну кімнату будь-якого стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivia |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2170 мм |
| Висота піддону | 120 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Каркасна |
| Форма | Кутова |
- Ціна: 14 497,80 ₴

