-30%Люстра світлодіодна Eslle Sven 85W 3S SMART BLACK (10487)
- В наявності
- Код: 2601477
1 799 ₴
1 259,30 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип люстри | Світлодіодна |
| Колірна температура | 3000-6500К |
| Кількість плафонів | 3 |
| Матеріал | Метал, Силікон |
| Напруга | 230V |
| Особливості | З пультом |
| Потужність | 85 W |
| Розмір | 690х470х80 мм |
| Світловий потік | 5000 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | Планка кріплення |
| Тип люстри | Пристельова |
- Ціна: 1 259,30 ₴

