
Волосінь Carp Pro Carp Fishing Line Fluo Yellow 300 м 0.261 мм з флуорокарбоновим покриттям (CP5103-025)
- Немає в наявності
- Код: 795833
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Діаметр | 0.261 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Розривне навантаження | 4.9 кг |
| Тип | Волосінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 300 м |
| Колір | Fluo Yellow |
| Матеріал | Жилка |
| Плавучість | така що тоне |
| Тест | 10.8 lb |
- Ціна: 270 ₴

