
Сковорода чавунна Brizoll Monolith з чавунною кришкою-сковородою 30 см (M3060U-2)
- Менше 2 од.
- Код: 5724561
1 464,50 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода-жаровня Brizoll Monolith (30 см) — це професійний кухонний набір великого формату, що складається з глибокої жаровні та багатофункціональної чавунної кришки-сковороди. Цей комплект «2 в 1» ідеально підходить для великої родини або приготування страв для гостей. Кришка спроєктована таким чином, що її можна використовувати як повноцінну самостійну пательню, що значно розширює ваші кулінарні можливості. Виріб виготовлений із литого чавуну, що забезпечує неперевершений смак страв завдяки ефекту рівномірного томління. Суцільнолиті ручки-вушка дозволяють використовувати жаровню в духовці, на плиті (включаючи індукційну) або на відкритому вогні. Посуд має заводське покриття натуральною олією, яке створює екологічний захисний шар. Об’єм у 3,75 літра та діаметр 30 см дозволяють з легкістю запікати птицю, готувати м'ясне рагу, плов або домашній хліб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Діаметр | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.95 кг |
| Комплектація | з чавунною кришкою-сковородою |
| Об'єм | 3.75 л |
| Тип | Жаровня |
| Товщина | 3.5 мм |
- Ціна: 1 464,50 ₴

