
Світильник накладний поворотний Feron ML180 чорний (7726)
- В наявності
- Код: 4100546
215 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний Feron ML180 MR16/GU10 чорний (7726) – це стильний та енергоефективний освітлювальний прилад для внутрішнього використання. Має компактний і сучасний дизайн чорного кольору, що гармонійно поєднується з будь-яким інтер'єром. Світильник працює на основі світлодіодних технологій, що забезпечує високий рівень освітлення при низькому енергоспоживанні. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує як функціональність, так і естетику в освітленні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Лампи в комплекті | без лампи |
| Матеріал | Алюміній |
| Напруга | 230V |
| Особливості | Поворотний |
| Потужність лампи освітлення | 9 Вт |
| Розмір | 60х120 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
- Ціна: 215 ₴

