-30%Світильник накладний поворотний Ardero ML418-2 чорний (8203)
- В наявності
- Код: 4102628
902 ₴
631,40 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Ardero ML418-2 (8203) – це поєднання сучасного дизайну, надійності та функціональності. Завдяки мінімалістичному стилю та лаконічній формі, він ідеально доповнить будь-який інтер'єр – від класичного до сучасного лофту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип цоколя | GX53 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Лампи в комплекті | без лампи |
| Матеріал | Алюміній |
| Напруга | 230V |
| Особливості | Поворотний |
| Потужність лампи освітлення | 13 Вт |
| Розмір | 220х82х93 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
- Ціна: 631,40 ₴

