Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Діаметр | 0.8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набір свердел |
| Довжина загальна | 30 мм |
| Довжина робоча | 10 мм |
| Кількість предметів | 5 |
| Матеріал | Сталь |
| Тип свердла | Спіральне |
- Ціна: 86,80 ₴


