
Світильник стельовий LIGHT SET LUG LC-GX 8545 білий
- В наявності
- Код: 4103565
230 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип цоколя | GX53 |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LIGHT SET |
| Лампи в комплекті | без лампи |
| Матеріал | Алюміній, Акрил |
| Напруга | 230V |
| Потужність лампи освітлення | 12 Вт |
| Розмір | 85х45 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Світильник накладний |
- Ціна: 230 ₴

