Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло складане Ranger SL 751 (RA 2220) — надійне та зручне рішення для активного відпочинку. Міцна сталева рама Ø19 мм з порошковим покриттям забезпечує стабільність, а м’яке сидіння зі спіненим наповнювачем гарантує комфорт навіть під час тривалого використання. Тканинні підлокітники з вбудованим підсклянником додають зручності. Крісло легко складається, компактне у транспортуванні та постачається з чохлом на плечовому ремені. Ідеально підходить для риболовлі, кемпінгу, пікніків та відпочинку на природі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Сталь, пластик, тканинна |
| Розмір | 111х53х86 см |
| Тип | Крісло |
- Ціна: 1 359,10 ₴


