Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло складане Ranger Relax (RA 2255) — справжнє поєднання комфорту та практичності для любителів активного відпочинку. Воно легко перетворюється на шезлонг, маючи знімну підставку під ноги, що кріпиться блискавкою для додаткового релаксу. Завдяки м’якій подушці на липучці, підлокітникам із підсклянником та кишені для дрібних речей, це крісло готове до тривалого відпочинку. Трубчастий сталевий каркас із порошковим покриттям і спеціальні ніжки забезпечують стійкість навіть на м’якому ґрунті. Компактне в складеному вигляді, легко транспортується у чохлі з плечовим ременем. Максимальне навантаження — 110 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Вага | 3.2 кг |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Сталь, Поліестер |
| Розмір | 920х550х550 мм |
| Розмір сидіння | 480х540 мм |
| Тип | Крісло |
- Ціна: 1 625,60 ₴


