Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота табуретки | 460 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Тип | Табурет |
- Ціна: 627 ₴


