Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів | 1500 об/хв |
| Потужність | 280 Вт |
| Розмір | 252 х 228 х 80 мм |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип живлення | Від мережі 220В |
- Ціна: 1 544 ₴


