
Підставка під вазон Терра Алеана 25х19 см біла (112965)
- Менше 2 од.
- Код: 576456
29,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Кругла |
| Тип | Вазон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | під вазон Терра 25х19 см |
| Розмір | 30х21.5 см |
- Ціна: 29,30 ₴

