Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AquaStream |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 215 см |
| Довжина: | 90 см |
| Матеріал | Стекло |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Тип | Душова кабіна |
| Товщина скла | 4 мм |
| Форма | Кутова |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 16 495,60 ₴


