Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарункова коробка Decorize (арт. 5587) — стильна кругла упаковка з матеріалу МДФ, яка створює презентабельний вигляд подарунка. Зовнішні розміри: діаметр 27,3 см, висота 9,6 см. Внутрішні розміри: діаметр 26 см, глибина 8,7 см. Кругла форма пасує для солодощів, аксесуарів або сувенірів, а міцний матеріал дозволяє використати коробку повторно як декоративний контейнер. Її універсальний дизайн стимулює викладати наповнення акуратно та зі смаком.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Кругла |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Decorize |
| Висота | 9.6 см |
| Внутрішній діаметр | 26 см |
| Глибина | 8.7 см |
| Зовнішній діаметр | 27.3 см |
| Колір | Різнокольоровий |
- Ціна: 225,50 ₴


