Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violet House |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 14 л |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Глибина | 26 см |
| Колір | Колір уточнюйте |
| Особливості | Без кришки |
| Ширина | 37 см |
- Ціна: 161 ₴


