
Коробка для зберігання речей 43х47х25 см (258557)
- Менше 2 од.
- Код: 5714666
275,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Короб для зберігання речей розміром 43х47х25 см - це практичний і вмісткий контейнер, ідеальний для організації простору у вашому домі або офісі. Завдяки своїм розмірам, він дозволяє зберігати та організовувати різні предмети, від одягу до іграшок або документів. Зручні ручки полегшують переміщення короба. Ви можете легко зберігати і приховувати речі, додаючи організованості вашому простору.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Глибина | 43 см |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 47 см |
| Тип | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Колір уточнюйте |
| Матеріал | Флізелин, картон |
| Особливості | З кришкою |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 275,10 ₴

